Upravo
Ne propusti klađenje uživo. ...

Spinning Crown Clover Chance

Igra aktivna od: 22.08.2024

Broj igrača

Game info
Jackpot

699.568,74 €

Najveći dobici u igri

Učitavam podatke...

Posljednja 24 sata

24.09.2026 u 18:45

Kruno

29,76 €

24.09.2026 u 11:25

Sankalpa

24,66 €

24.09.2026 u 18:44

Kruno

21,60 €

24.09.2026 u 17:34

Vilim

16,00 €

25.09.2026 u 00:20

J***a

15,00 €

Real RTP

96,17%arrow

Volatilnost

7arrow

Live RTP

64%arrow

O igri Spinning Crown Clover Chance

Spinning Crown Clover Chance, od providera EGT Digital, donosi kraljevski glamur na 5 koluta i 10 linija! Sjajne krune, luksuzni simboli i dinamična akcija čine igru pravim slot spektaklom. Tri krune aktiviraju Free Spins, gdje multiplikatori rastu i mogu doseći nevjerojatnih ×60. Svaki spin ima potencijal pretvoriti običan trenutak u kraljevski dobitak. A Clover Chance jackpot uvijek vreba iza kulisa, spreman te iznenaditi u svakom trenutku!

Kako igrati Spinning Crown Clover Chance

Postavi svoj ulog, zavrti 3 × 5 koluta i čekaj da se pojave moćne krune. Scatter simboli otključavaju besplatne vrtnje, a one se mogu reaktivirati i donijeti još više prilika za dobitke. Multiplikatori rastu kroz bonus rundu i dižu igru do vrhunca uzbuđenja. Clover Chance jackpot može se aktivirati bilo kada i donijeti jednu od četiri razine nagrada. Pravila su jasna, a akcija brza, prava kraljevska zabava!

Galerija


RTP i Volatilnost

Spinning Crown nudi RTP od oko 96%, što osigurava fer povrat igračima. Volatilnost je srednje visoka, pa ćeš imati balans između manjih, učestalih nagrada i povremenih velikih pogodaka. Free Spins s multiplikatorima donose ogroman potencijal, a Clover Chance jackpot čini igru dodatno uzbudljivom. Idealno za one koji žele kombinaciju luksuza i adrenalina!

Često postavljena pitanja

1. Ima li Spinning Crown Clover Chance besplatne vrtnje?

  • Da, igra ima besplatne vrtnje koje se aktiviraju Scatter krunama i mogu se reaktivirati.

2. Ima li Spinning Crown Clover Chance jackpot?

  • Da, igra uključuje Clover Chance jackpot s četiri razine nagrada.

3. Da li je dostupna demo/probna verzija Spinning Crown Clover Chance?

  • Da, dostupna je demo verzija u kojoj možeš isprobati igru bez ulaganja pravog novca.

4. Koji su minimalni i maksimalni ulozi u igri Spinning Crown Clover Chance?

  • Minimalni ulog je 0,10€ , a maksimalni ulog iznosi 5€.

Zaigraj slične igre

20 Crown Hit Clover Chance

40 Crown Hit Clover Chance

5x6 Fruity Shots Clover Chance

5 Burning Power Clover Chance

20 Clover Hit Clover Chance

40 Super Power Clover Chance

100 Shiny Hit Clover Chance

10 Super Power Clover Chance

5 Clover Hit Clover Chance

20 Bulky Fruits Buy Bonus

Wild Lucky Dice

Cash 40 Bonus Clover

40 Clover Hit Clover Chance

5 Crown Hit Clover Chance

100 Clover Hit Clover Chance

20 Charming Joker Clover Chance

10 Burning Clover Chance

30 Spinning 7's Clover Chance

Fruits Go Multiply

100 Lucky Hat Clover Chance