Upravo
Ne propusti klađenje uživo. ...

Regal Fruits 1000

Broj igrača

Game info
Jackpot

Najveći dobici u igri

Učitavam podatke...

Posljednja 24 sata

20.09.2026 u 14:45

E***n

52,20 €

20.09.2026 u 13:30

Silvestar

28,00 €

20.09.2026 u 14:43

E***n

19,00 €

20.09.2026 u 13:34

Silvestar

18,00 €

20.09.2026 u 14:44

E***n

17,90 €

Real RTP

96,04%arrow

Volatilnost

6arrow

O igri Regal Fruits 1000

Regal Fruits 1000 od Amigo Gaming je klasična slot igra s prepoznatljivom voćnom tematikom. Igra ima pet bubnjeva i četiri reda, uz ukupno 100 dobitnih linija. Na bubnjevima se pojavljuju tradicionalni voćni simboli i klasični elementi slot igara. Igra donosi nekoliko posebnih značajki, uključujući Expanding Wild, Scatter, Pile Feature i Pick Game. Expanding Wild može pomoći u stvaranju dobitnih kombinacija. Regal Fruits 1000 ima srednju volatilnost i maksimalni množitelj do x3000. Regal Fruits 1000 dostupan je u ponudi SuperCasina

Kako se igra Regal Fruits 1000

Igra se odvija na pet bubnjeva i četiri reda s ukupno 100 dobitnih linija. Prije svake vrtnje odabire se željeni iznos uloga. Nakon pokretanja bubnjevi se zaustavljaju i provjeravaju se dobivene kombinacije prema pravilima igre. Dobitne kombinacije ostvaruju se kada se odgovarajući simboli pojave na aktivnim linijama. Expanding Wild simbol može se proširiti i pomoći u dovršavanju dobitnih kombinacija. Scatter simbol može aktivirati posebne značajke igre. Pile Feature i Pick Game donose dodatne načine ostvarivanja dobitaka. Regal Fruits 1000 može se igrati putem ponude SuperCasina. 

Galerija


RTP i volatilnost

Regal Fruits 1000 ima RTP 96% i srednju volatilnost. 

Često postavljena pitanja

1. Ima li Regal Fruits 1000 besplatne vrtnje?

  • Regal Fruits 1000 nema besplatne vrtnje!

2. Ima li Regal Fruits 1000 jackpot?

  • Regal Fruits 1000 nema jackpot!

3. Mogu li igrati Regal Fruits 1000 besplatno?

  • Da, dostupna je besplatna demo verzija!

4. Koliki je minimalni i maksimalni ulog?

  • Minimalni:1€
    Maksimalni: 100€

Zaigraj slične igre

Frozen Crown

Kingdom Crown

40 Extra Crown 6 Reels

Simply Hot 4+

20 Extra Crown - Buy Bonus

100 Extra Crown - Buy Bonus

5 Extra Crown

3 Energy Crowns

Regal Fruits 100

Simply Hot 10+

Hot Fruits

Crown of Fire™ Jackpot Play

Grand Money

20 Extra Crown

Extra Crown Deluxe

Crown of Fire

Joker Area Street

Crown Bonanza

SuperCasino Crown

40 Hot Diamond Desire